O nás

Něco o
Čisté komůrce

Čistá komůrka je projekt za jejímž vznikem stojí mladý manželský pár Gabriela a Roman Henčlovi.

Tato bezobalová prodejna vznikla za účelem přiblížit možnost bezobalového nákupu i v tomto regionu.

Při vzniku Čisté komůrky byl kladen důraz jak na samotné prostředí, kde bude prodejna umístěna, tak i na výběr produktů.

Prostory prodejny jsme si vlastními silami kompletně zrekonstruovali a při jeho zařizování se snažily využít pro přírodu co nejšetrnější materiály jako dřevo,staré palety, osb bez formaldehydu atd.

Na sestavení sortimentu jsme pracovaly více než půl roku, všechny produkty jsou u nás v TOP kvalitě a pokud to bylo možné vždy jsme upřednostnili místní dodavatele a výrobce, potažmo regionální potravinu. Snažíme se aby v našem obchodu byla co nejširší nabídka produktů, to dokládá i fakt, že už při samotném otevření jste měly na výběr z více než 250 druhů potravin a drogerie. Tento seznam neustále rozšiřujeme a plánujeme v tom pokračovat!

Otevřít takový obchod nebyl vůbec lehký úkol avšak za pomoci mnoha přátel a rodiny jsme to zvládly a věříme, že prostředí které jsme vytvořily je Vám příjemné a nakupování u nás je radost.

Nejen že navštěvováním Čisté komůrky napomáháte planetě od přebytečných plastových jednorázových obalů, ale nakupujete mnohem kvalitnější potraviny než v marketu, které jsou díky bez obalu cenově dostupné pro všechny.

Přijďte se za námi do obchodu podívat a dozvíte se spoustu zajímavých věcí o různých potravinách. Vezměte s sebou syna, dceru, vnuka, vnučku, namalujte nám obrázek a my ho vystavíme. Jednou za měsíc vylosujeme výherce a obdarujeme ho nějakým dárkem.

Moc se na Vás těšíme ! 🙂

Roman a Gabriela Henčlovi.

NEKUPUJTE ODPAD, KUPUJTE JÍDLO.


Instagram

Poslední příspěvky