O nás

Něco o
Čisté komůrce

Čistá komůrka ej projekt za jejímž vznikem stojí mladý manželský pár Gabriela a Roman Henčlovi.

Tato bez obalová prodejna vznikla za účelem přiblížit možnost bez obalového nákupu i v tomto regionu.

Při vzniku Čisté komůrky byl kladen důraz jak na samotné prostředí kde bude prodejna umístěna tak na výběr produktů.

Prostory prodejny jsme si vlastními silami kompletně zrekonstruovali a při jeho zařizování se snažily využít pro přírodu co nejšetrnější materiály jako dřevo,staré palety, osb bez formaldehydu atd.

Na sestavení sortimentu jsme pracoval y více než půl roku, všechny produkty jsou u nás v TOP kvalitě a pokud to bylo možné vždy jsme upřednostili místní dodavatele a výrobce, potažmo regionální potravinu. Snažíme se aby v našem obchodu byla co nejšírší nabídka produktů, to dokládá i fakt že při samotném otevření jste měly výběr z více než 250 druhů potravin a drogerie. Tento seznam neustále rozšiřujeme a plánujeme v tom pokračovat!!

Otevřít takový obchod nebyl vůbec lehký úkol avšak za pomoci mnoha přátel a rodiny jsme to zvládly a věříme že prostředí které jsme vytvořily je vám příjemné a nakupování u nás je radost.

Ne jen že navštěvováním Čisté komůrky napomáháte planetě od přebytečných plastových jednorázových obalů ale nakupujete mnohem kvalitnější potraviny než v marketu které jsou díky bez obalu cenově dostupné pro všechny.

Přijďte se za námi do obchodu podívat a dozvíte se spoustu zajímavých věcí o různých potravinách. Vezměte sebou syna, dceru, vnuka, vnučku, namalujte nám obrázek a mi ho vystavíme J jednou za měsíc vylosujeme výherce a obdarujeme ho nějaký dárkem.

Moc se na vás těšíme

Roman a Gabriela Henčlovi

NEKUPUJTE ODPAD, KUPUJTE JÍDLO.


Instagram

Poslední příspěvky